INSTRUKTORZY

Mężczyzna

MARIUSZ SWATEK

Instruktor Break Dance w U2E Studio. Magister Kultury Fizycznej, tancerz, choreograf, uczestnik 3 edycji “You Can Dance- Po prostu Tańcz.

Ten B-Boy – jak mało kto w tym stylu tańca – to doskonały pedagog i technik. Bardzo trafnie dopasowuje poziom treningu do umiejętności i predyspozycji tancerzy – B-Boy’ingu nauczy każdego! A przy tym jest dowcipny, wesoły i potrafi zmusić tancerzy do ciężkiej pracy:) Tańcem zajmuje się od ponad 14 lat, zaś swoją przygodę z tańcem Break Dance zaczął trenując w Bydgoszczy, na ulicy. Kariera taneczna okazała się jego zbawieniem, dzięki czemu swoje umiejętności mógł pokazać również poza granicami kraju. Tańczył zarówno w Polsce, Grecji, Niemczech, Anglii, jak również U.S.A. Aby udoskonalić swoje umiejętności tańczył z grupą “Soul Mavericks” (Londyn), oraz szlifował własne ruchy wraz ze światową czołówką taneczną podczas pracy jako krupier oraz tancerz w największym kasynie na świecie Foxwoods Casino Resort znajdującym się tuż przy Nowym Yorku. Taniec Break Dance to jego wielka pasja. Jego zdaniem kluczem do sukcesu jest długi i żmudny trening.

OIDSC_5373

Oliwier Wiśniewski

ODSC_5336

Aleksandra Adaszak

NDSC_5430

Nikoletta Ciesielska

IDSC_5569

Igor Krzyżaniak

Kacper Rojek (PR, Social Media)

Kama

YDSC_5383

Yvan Art

4

Michał Kuśmierzak

4 1

Ola Goździk

Instruktorka tańca

PAULINA WYŻLIC

Dyplomowany instruktor tańca, absolwentka pedagogiki i terapii pedagogicznej na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

Tancerka, instruktorka oraz choreograf w U2E studio. Od początku istnienia związana z Wolf Gang Crew. Paulina od wielu lat pracuje z młodymi tancerzami – uwielbiają  dzieci. Wielokrotna Mistrzyni Polski. Reprezentowała również Polskę na Mistrzostwach Europy i Świata International Dance Organization. Jest twórcą choreografii grupy Wolf Kids, z którą zdobyła tytuł Mistrza Świata 2017, Mistrza Europy 2019, Mistrza Polski 2019, 2- krotnie Wicemistrza Europy oraz Wicemistrza Polski 3 lata z rzędu w kategorii formacje do 11 lat federacji IDO. Nieustannie poszerza swoje umiejętności taneczne poprzez udział w tanecznych warsztatach międzynarodowych szkoląc się u najlepszych choreografów z Europy. Jako tancerka Wolf Gang Crew brała udział w finale programu telewizyjnego ’Mam Talent”, pracowała przy tworzeniu choreografii tanecznych m.in. Światowy Festiwal Optymizmu w Ostródzie, spektakl taneczny „Słowami współczesnego tancerza” oraz wielu imprez sportowych. Jej treningi są pełne ekspresji i dynamiki a choreografie to połączenie hip hop’u z niewielką domieszką różnych stylów. Ma w sobie bardzo dużo pozytywnej energii i zaraża nią swoich podopiecznych.

JOLA KAŹMIERCZAK

Choreograf główny grup reprezentacyjnych Wolf; założycielka U2E Studio Tańca oraz grup tanecznych WOLF. Magister marketingu i zarzadzania Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, dyplomowany pedagog oraz nauczyciel, dyplomowany Instruktor Tańca sportowego na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu; od 2000 roku dyplomowany Instruktora Tańca w specjalności Taniec Towarzyski wydany przez Polskie Towarzystwo Taneczne; aktualnie sędzia Polskiej Federacji Tańca.

Jako tancerka wraz ze swoim mężem prezentowali się na parkietach całej Europy: Polski, Niemiec, Czech i Francji a najważniejszymi turniejami w jej karierze były: Mistrzostwa Polski, Otwarte Mistrzostwa Polski, German Open Championships, French Open Championships, Hradec Kralove Open IDSF. Nieustannie doskonalili swoje umiejętności jako choreograf, gdyż rozwój jest wpisany w jej pracę. Jako Instruktor i choreograf pracuje z grupa Wolf Gang oraz współpracuje z Instruktorami grup reprezentacyjnych Wolf. Była autorem choreografii Finalistów programu Mam Talent – grupy Wolf Gang Crew; choreografem spektakli tanecznych; choreografem Mistrzów Polski pow. 16 lat; finalistów Mistrzostw Europy w kategorii formacje i mini formacje pow. 16 lat. Była również współtwórca i choreografem Mistrzów Europy i Świata w kategorii formacje do 11 lat oraz Mistrzów Europy w kategorii formacje 12-15 lat.

ANDRZEJ KAŹMIERCZAK

Dyplomowany Instruktor Tańca Towarzyskiego, współzałożyciel U2E Studio.


Jako tancerz szkolił się zarówno w stylu latynoamerykańskim jak i standardowym pod okiem najlepszych w Polsce trenerów tańca towarzyskiego oraz  poza granicami kraju u takich sław tańca jak Amanda Owen, Bobie i Bill Irwin (Wielka Brytania). Intensywna praca i nieustanne doskonalenie swoich umiejętności, udział w licznych turniejach tańca w kraju i zagranicą ukoronowane zostały zdobyciem najwyższej międzynarodowej klasy tanecznej S w stylu standard. Wraz ze swoją partnerką w tańcu, teraz już żoną , prezentowali się na parkietach Polski, Niemiec, Czech i Francji a najważniejszymi turniejami w jej karierze były: Mistrzostwa Polski, Otwarte Mistrzostwa Polski, German Open Championships, French Open Championships, Hradec Kralove Open IDSF. Wraz z żoną  wspólnie założyli swoje pierwsze studio tańca towarzyskiego „Step Stars”.

Facebook
YouTube
Instagram